SkyandSand Group s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 271 201 | 297 817 | 447 792 | 482 350 | 457 443 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 76 739 | 83 671 | 109 470 | 93 433 | 58 663 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 63 895 | 140 634 | 224 305 | 333 776 | 427 209 |
| Spolu majetok | 325 268 | 303 004 | 638 981 | 804 523 | 776 985 |
| Záväzky spolu | 179 134 | 54 199 | 280 706 | 352 814 | 266 613 |
| Vlastné imanie spolu | 146 134 | 248 805 | 358 275 | 451 709 | 510 372 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SkyandSand Group s. r. o.
Prehľad
SkyandSand Group s. r. o. (IČO 50589016) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 457 443 €, čo je o 5,2 % menej ako rok predtým (482 350 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 58 663 € (12,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 21 731 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 776 985 € a vlastné imanie 510 372 € (miera samofinancovania 65,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.