JERIZA, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 25 450 € (87 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 65 406 | 92 341 | 45 160 | 99 684 | 29 231 | 29 914 |
| Neobežný majetok spolu | 1 932 | 0 | 17 180 | 14 955 | 9 384 | 64 338 |
| Spolu majetok | 67 338 | 92 341 | 62 340 | 114 639 | 38 615 | 94 252 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 19 032 | 6 892 | 13 304 | 33 802 | 3 782 | 37 618 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 9 113 | 42 806 | 30 081 | 11 278 | 7 058 | 3 883 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 33 693 | 37 143 | 13 455 | 64 059 | 22 275 | 47 251 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 48 306 | 85 449 | 49 036 | 80 837 | 34 833 | 56 634 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 88 405 | 84 600 | 61 845 | 130 869 | 71 400 | 91 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 40 409 | 47 576 | 18 448 | 82 152 | 29 002 | 53 655 |
| EBITDA | 48 791 | 49 508 | 21 381 | 87 632 | 34 573 | 62 990 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 40 116 | 47 466 | 18 126 | 81 794 | 28 855 | 52 840 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 33 693 | 37 143 | 13 455 | 64 059 | 22 275 | 47 251 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 8 382 | 1 932 | 2 933 | 5 480 | 5 571 | 9 335 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 49 868 | 32 258 | 68 279 | 25 450 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: JERIZA, s. r. o.
Prehľad
JERIZA, s. r. o. (IČO 50595237) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Mojš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 91 000 €, čo je o 27,5 % viac ako rok predtým (71 400 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 0,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 47 251 € (51,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 94 252 € a vlastné imanie 56 634 € (miera samofinancovania 60,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.