NIKALI s.r.o. v likvidáciiV likvidácii
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||||
| Obežný majetok spolu | 33 772 | 33 772 | 38 772 | 38 749 | 38 749 | 38 749 | 5 864 |
| Neobežný majetok spolu | 9 375 | 4 875 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 43 147 | 38 647 | 38 772 | 38 749 | 38 749 | 38 749 | 5 864 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||||
| Záväzky spolu | 67 067 | 67 282 | 67 500 | 68 017 | 68 255 | 68 595 | 177 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | -1 670 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -20 798 | -28 920 | -33 635 | -33 729 | -34 268 | -34 506 | -30 846 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -8 122 | -4 715 | -93 | -539 | -238 | -340 | -4 834 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | — | — | 43 037 |
| Vlastné imanie spolu | -23 920 | -28 635 | -28 728 | -29 268 | -29 506 | -29 846 | 5 687 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -7 978 | -4 715 | -93 | -517 | -238 | 0 | -4 636 |
| EBITDA | -3 478 | -215 | 2 907 | -517 | -238 | 0 | -4 636 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -8 122 | -4 715 | -93 | -539 | -238 | 0 | -4 636 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -8 122 | -4 715 | -93 | -539 | -238 | -340 | -4 834 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 4 500 | 4 500 | 3 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: NIKALI s.r.o. v likvidácii
Prehľad
NIKALI s.r.o. v likvidácii (IČO 50597779) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 4 834 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 7 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 5 864 € a vlastné imanie 5 687 € (miera samofinancovania 97,0 %).
Na čo upozorniť
Stav v registri: v likvidácii.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.