Fuel Card Solution s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 216 493 € (99 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 7 933 690 | 16 247 441 | 17 427 145 | 16 864 901 | 17 783 712 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 62 794 | 226 689 | 245 867 | 217 956 | 128 614 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -61 350 | -1 696 | 38 261 | 129 | 1 592 |
| Spolu majetok | 2 414 019 | 4 123 723 | 4 106 526 | 3 604 592 | 3 964 468 |
| Záväzky spolu | 2 306 186 | 3 789 201 | 3 701 535 | 3 265 644 | 3 713 399 |
| Vlastné imanie spolu | 107 833 | 334 522 | 404 991 | 338 948 | 251 069 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 175 398 | 283 999 | 216 493 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: Fuel Card Solution s. r. o.
Prehľad
Fuel Card Solution s. r. o. (IČO 50598180) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s ostatným novým tovarom (SK NACE 4778). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 105 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 17 783 712 €, čo je o 5,4 % viac ako rok predtým (16 864 901 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 36,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 128 614 € (0,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 118 745 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 964 468 € a vlastné imanie 251 069 € (miera samofinancovania 6,3 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.