KKJK, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 20 961 | 3 666 | 3 484 | 3 008 | 2 337 | 4 648 |
| Neobežný majetok spolu | 13 051 | 21 267 | 32 783 | 21 891 | 12 996 | 4 666 |
| Spolu majetok | 34 012 | 24 933 | 36 267 | 24 899 | 15 333 | 9 314 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 27 985 | 18 877 | 30 162 | 25 837 | 12 468 | 3 980 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 304 | 971 | 999 | 1 044 | -5 994 | -2 382 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 701 | 28 | 49 | -7 039 | 3 802 | 2 659 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 22 | 57 | 57 | 57 | 57 | 57 |
| Vlastné imanie spolu | 6 027 | 6 056 | 6 105 | -938 | 2 865 | 5 334 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 79 402 | 81 109 | 91 701 | 81 538 | 69 443 | 61 262 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 764 | 1 801 | -2 355 | -6 934 | 4 015 | 3 437 |
| EBITDA | 8 812 | 7 165 | 8 130 | 3 958 | 12 910 | 11 766 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 825 | 35 | 62 | -7 039 | 4 282 | 3 139 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 701 | 28 | 49 | -7 039 | 3 802 | 2 659 |
| Osobné náklady | 20 240 | 19 613 | 21 967 | 24 481 | 19 578 | 14 161 |
| Odpisy | 6 048 | 5 364 | 10 485 | 10 892 | 8 895 | 8 329 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KKJK, s. r. o.
Prehľad
KKJK, s. r. o. (IČO 50599810) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Sereď. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 61 262 €, čo je o 11,8 % menej ako rok predtým (69 443 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 5,1 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 659 € (4,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 14 161 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 9 314 € a vlastné imanie 5 334 € (miera samofinancovania 57,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.