Stark Estate Group s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 33 786 | 37 179 | 14 545 | 13 982 | 13 112 | 12 990 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 33 786 | 37 179 | 14 545 | 13 982 | 13 112 | 12 990 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 18 010 | 19 228 | 1 327 | 1 496 | 162 | 872 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 8 013 | 10 580 | 12 646 | 7 914 | 7 182 | 7 647 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 702 | 2 175 | -4 732 | -732 | 464 | -833 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 61 | 196 | 304 | 304 | 304 | 304 |
| Vlastné imanie spolu | 15 776 | 17 951 | 13 218 | 12 486 | 12 950 | 12 118 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 50 588 | 65 443 | 1 190 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 632 | 3 088 | -4 534 | -508 | 484 | -153 |
| EBITDA | 4 632 | 3 088 | -4 534 | -508 | 484 | -153 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 239 | 2 859 | -4 732 | -732 | 464 | -153 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 702 | 2 175 | -4 732 | -732 | 464 | -833 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Stark Estate Group s. r. o.
Prehľad
Stark Estate Group s. r. o. (IČO 50606352) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bardejov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 833 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 12 990 € a vlastné imanie 12 118 € (miera samofinancovania 93,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.