Bantom s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | — | 7 597 319 | 15 737 074 | 3 076 521 | 1 027 969 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 320 931 | 638 150 | 224 756 | 76 361 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 14 047 | 14 047 | 334 978 | 1 153 184 | 1 377 940 |
| Spolu majetok | 3 476 647 | 5 006 777 | 5 747 575 | 4 839 585 | 4 751 434 |
| Záväzky spolu | 3 253 347 | 4 224 799 | 4 327 447 | 3 083 645 | 2 936 846 |
| Vlastné imanie spolu | 223 300 | 781 978 | 1 420 128 | 1 755 940 | 1 832 301 |
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Bantom s. r. o.
Prehľad
Bantom s. r. o. (IČO 50607383) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 027 969 €, čo je o 66,6 % menej ako rok predtým (3 076 521 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 48,7 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 76 361 € (7,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 71 571 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 751 434 € a vlastné imanie 1 832 301 € (miera samofinancovania 38,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.