The Aim Consulting, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 59 000 | 52 400 | 173 600 | 188 600 | 236 400 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 50 093 | -3 014 | 35 193 | 30 668 | -25 647 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 39 805 | 89 898 | -3 014 | 0 | 30 668 |
| Spolu majetok | 104 567 | 101 587 | 71 575 | 67 947 | 154 919 |
| Záväzky spolu | 9 169 | 9 203 | 33 896 | 31 779 | 144 398 |
| Vlastné imanie spolu | 95 398 | 92 384 | 37 679 | 36 168 | 10 521 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 89 898 | 32 179 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: The Aim Consulting, s.r.o.
Prehľad
The Aim Consulting, s.r.o. (IČO 50617206) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 236 400 €, čo je o 25,3 % viac ako rok predtým (188 600 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 51,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 25 647 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 140 214 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 154 919 € a vlastné imanie 10 521 € (miera samofinancovania 6,8 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.