AGROPARK LIPTOV, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 4 104 € (1 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 2 900 840 | 2 861 321 | 2 887 144 | 2 158 564 | 4 250 305 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 896 | -7 649 | 137 965 | 50 166 | 32 697 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 219 101 | 206 974 | 185 523 | 311 119 | 357 181 |
| Spolu majetok | 3 062 746 | 3 080 158 | 3 158 317 | 3 935 194 | 3 676 409 |
| Záväzky spolu | 2 810 749 | 2 657 833 | 2 611 829 | 3 350 909 | 3 063 531 |
| Vlastné imanie spolu | 251 997 | 422 325 | 546 488 | 584 285 | 612 878 |
| Vypočítané dividendy | 21 923 | 0 | 13 802 | 12 369 | 4 104 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AGROPARK LIPTOV, s.r.o.
Prehľad
AGROPARK LIPTOV, s.r.o. (IČO 50629212) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Liptovský Mikuláš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s poľnohospodárskymi strojmi, zariadeniami a príslušenstvom (SK NACE 4661). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 215 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 4 250 305 €, čo je o 96,9 % viac ako rok predtým (2 158 564 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 32 697 € (0,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 167 361 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 676 409 € a vlastné imanie 612 878 € (miera samofinancovania 16,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.