EU Poultry s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 18 003 398 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 48 925 067 | 106 172 338 | 158 075 999 | 149 222 321 | 184 906 120 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -29 020 | 3 523 379 | 13 113 494 | 4 889 906 | 6 596 365 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 396 601 | 2 367 574 | 0 | 13 113 492 | 0 |
| Spolu majetok | 9 594 580 | 17 335 039 | 26 395 064 | 24 544 252 | 40 071 966 |
| Záväzky spolu | 7 221 499 | 11 438 586 | 13 276 070 | 6 535 354 | 33 275 153 |
| Vlastné imanie spolu | 2 373 081 | 5 896 453 | 13 118 994 | 18 008 898 | 6 601 865 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 5 890 953 | 0 | 18 003 398 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok19
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: EU Poultry s.r.o.
Prehľad
EU Poultry s.r.o. (IČO 50634721) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: spracovanie a konzervovanie hydinového mäsa (SK NACE 1012). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 250 – 499 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 184 906 120 €, čo je o 23,9 % viac ako rok predtým (149 222 321 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 35,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 596 365 € (3,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 663 698 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 40 071 966 € a vlastné imanie 6 601 865 € (miera samofinancovania 16,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.