LFService s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 49 968 | 74 598 | 117 051 | 162 481 | 81 613 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 382 | 2 502 | 7 475 | 12 652 | 22 667 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 40 493 | 40 875 | 43 377 | 45 952 | 58 604 |
| Spolu majetok | 608 721 | 574 520 | 808 103 | 858 086 | 894 470 |
| Záväzky spolu | 562 846 | 526 143 | 608 749 | 650 980 | 664 697 |
| Vlastné imanie spolu | 45 875 | 48 377 | 199 354 | 207 106 | 229 773 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 4 900 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: LFService s.r.o.
Prehľad
LFService s.r.o. (IČO 50638149) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 81 613 €, čo je o 49,8 % menej ako rok predtým (162 481 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 13,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 22 667 € (27,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 894 470 € a vlastné imanie 229 773 € (miera samofinancovania 25,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.