Ladislav Remák s.r.oAktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 410 213 | 690 280 | 840 792 | 884 775 | 705 883 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 059 | 23 564 | 27 690 | 40 144 | 25 684 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 51 185 | 56 244 | 79 808 | 31 498 | 71 642 |
| Spolu majetok | 98 680 | 171 972 | 205 310 | 122 969 | 104 378 |
| Záväzky spolu | 36 936 | 86 664 | 92 312 | 45 827 | 1 552 |
| Vlastné imanie spolu | 61 744 | 85 308 | 112 998 | 77 142 | 102 826 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 76 000 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Ladislav Remák s.r.o
Prehľad
Ladislav Remák s.r.o (IČO 50642791) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Moldava nad Bodvou. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pilovanie a hobľovanie dreva (SK NACE 1611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 705 883 €, čo je o 20,2 % menej ako rok predtým (884 775 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 25 684 € (3,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 15 765 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 104 378 € a vlastné imanie 102 826 € (miera samofinancovania 98,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.