POLY-MED s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 26 881 € (10 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 139 956 | 154 150 | 191 359 | 225 301 | 241 453 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 50 281 | 60 706 | 82 350 | 87 381 | 104 234 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 76 187 | 76 468 | 137 174 | 176 513 | 237 013 |
| Spolu majetok | 154 274 | 153 095 | 233 299 | 291 062 | 357 806 |
| Záväzky spolu | 21 226 | 9 341 | 7 195 | 20 588 | 9 979 |
| Vlastné imanie spolu | 133 048 | 143 754 | 226 104 | 270 474 | 347 827 |
| Vypočítané dividendy | 4 209 | 50 000 | 0 | 43 011 | 26 881 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: POLY-MED s.r.o.
Prehľad
POLY-MED s.r.o. (IČO 50644602) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Hlohovec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti všeobecnej lekárskej praxe (SK NACE 8621). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 241 453 €, čo je o 7,2 % viac ako rok predtým (225 301 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 17,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 104 234 € (43,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 50 058 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 357 806 € a vlastné imanie 347 827 € (miera samofinancovania 97,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.