LOUNGE CAFFE s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 257 | 4 118 | 604 | 6 364 | 8 027 | 278 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 9 792 | 7 292 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 4 257 | 4 118 | 10 396 | 13 656 | 8 027 | 278 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 50 | 50 | 7 160 | 7 163 | 10 046 | 560 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -698 | -793 | -932 | -1 765 | 1 330 | -4 727 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -95 | -139 | -832 | 3 258 | -8 512 | -718 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | 163 | 163 |
| Vlastné imanie spolu | 4 207 | 4 068 | 3 236 | 6 493 | -2 019 | -282 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 51 846 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 | -50 | -743 | 5 060 | -8 016 | -222 |
| EBITDA | -1 | -50 | -535 | 7 560 | -724 | -222 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -95 | -139 | -832 | 4 969 | -8 172 | -378 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -95 | -139 | -832 | 3 258 | -8 512 | -718 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 19 296 | 135 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 208 | 2 500 | 7 292 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LOUNGE CAFFE s.r.o.
Prehľad
LOUNGE CAFFE s.r.o. (IČO 50645102) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 718 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-282 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.