REB BROKER TWO, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 7 599 € (18 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 29 302 | 43 204 | 51 565 | 51 376 | 51 249 | 51 953 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 29 302 | 43 332 | 51 565 | 51 376 | 51 249 | 51 953 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 704 | 9 732 | 17 570 | 17 500 | 2 588 | 10 118 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 5 896 | 21 098 | 28 100 | 28 495 | 28 375 | 35 561 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 15 202 | 7 002 | 395 | -119 | 14 785 | 774 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 501 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 26 598 | 33 600 | 33 995 | 33 876 | 48 661 | 41 835 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 27 810 | 20 051 | 21 500 | 0 | 17 500 | 10 920 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 18 064 | 8 373 | 610 | 0 | 17 500 | 1 299 |
| EBITDA | 18 064 | 8 373 | 610 | 0 | 17 500 | 1 299 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 17 906 | 8 234 | 468 | -119 | 17 373 | 1 114 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 15 202 | 7 002 | 395 | -119 | 14 785 | 774 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 599 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: REB BROKER TWO, s.r.o.
Prehľad
REB BROKER TWO, s.r.o. (IČO 50652184) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 10 920 €, čo je o 37,6 % menej ako rok predtým (17 500 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 17,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 774 € (7,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 51 953 € a vlastné imanie 41 835 € (miera samofinancovania 80,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.