YOU s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 559 | 18 183 | 43 093 | 100 271 | 98 652 | 96 986 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 10 892 | 13 344 | 13 660 | 10 668 |
| Spolu majetok | 4 559 | 18 183 | 53 985 | 113 615 | 112 312 | 107 654 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 11 513 | 15 223 | 20 473 | 78 071 | 76 015 | 119 235 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -114 498 | -171 954 | -168 040 | -137 488 | -135 456 | -134 703 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -57 456 | 3 914 | 30 552 | 2 032 | 753 | -47 878 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 160 000 | 166 000 | 166 000 | 166 000 | 166 000 | 166 000 |
| Vlastné imanie spolu | -6 954 | 2 960 | 33 512 | 35 544 | 36 297 | -11 581 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 56 387 | 150 063 | 238 134 | 183 036 | 127 221 | 181 608 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -56 316 | 6 129 | 36 162 | 4 428 | 2 869 | -42 267 |
| EBITDA | -56 316 | 6 129 | 36 162 | 6 096 | 5 493 | -39 275 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -57 456 | 3 914 | 32 599 | 2 032 | 1 959 | -46 918 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -57 456 | 3 914 | 30 552 | 2 032 | 753 | -47 878 |
| Osobné náklady | 50 329 | 76 442 | 81 792 | 71 012 | 62 739 | 116 395 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 1 668 | 2 624 | 2 992 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: YOU s.r.o.
Prehľad
YOU s.r.o. (IČO 50658808) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: kadernícke a holičské služby (SK NACE 9621). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 181 608 €, čo je o 42,8 % viac ako rok predtým (127 221 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 26,4 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 47 878 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 116 395 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-11 581 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.