MH support, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 22 759 | 18 105 | 28 655 | 21 147 | 11 382 | 28 844 |
| Neobežný majetok spolu | 54 384 | 28 595 | 12 310 | 42 797 | 25 819 | 13 903 |
| Spolu majetok | 77 143 | 46 700 | 40 965 | 63 944 | 37 201 | 42 747 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 70 591 | 42 710 | 34 562 | 39 186 | 34 174 | 35 109 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 7 294 | 3 538 | 977 | 977 | 19 244 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -6 256 | -5 062 | -88 | 18 267 | -21 731 | 2 124 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 514 | 514 | 514 | 514 | 514 | 514 |
| Vlastné imanie spolu | 6 552 | 3 990 | 6 403 | 24 758 | 3 027 | 7 638 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 42 442 | 73 712 | 69 626 | 102 083 | 24 513 | 52 286 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -5 839 | -4 809 | 34 | 21 218 | -21 285 | 3 268 |
| EBITDA | 11 646 | 20 980 | 16 318 | 38 399 | -4 308 | 15 185 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -6 256 | -5 062 | -88 | 21 120 | -21 391 | 3 084 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -6 256 | -5 062 | -88 | 18 267 | -21 731 | 2 124 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 17 485 | 25 789 | 16 284 | 17 181 | 16 977 | 11 917 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MH support, s. r. o.
Prehľad
MH support, s. r. o. (IČO 50658972) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Parchovany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 52 286 €, čo je o 113 % viac ako rok predtým (24 513 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 124 € (4,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 42 747 € a vlastné imanie 7 638 € (miera samofinancovania 17,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.