WFG reality, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 128 668 | 106 431 | 133 607 | 542 854 | 456 901 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -27 475 | -58 539 | -31 742 | 202 422 | -2 521 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -110 822 | -138 297 | -196 836 | -228 579 | -26 657 |
| Spolu majetok | 208 077 | 171 849 | 176 017 | 208 304 | 245 365 |
| Záväzky spolu | 341 374 | 363 685 | 399 595 | 203 761 | 243 343 |
| Vlastné imanie spolu | -133 297 | -191 836 | -223 578 | 4 543 | 2 022 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: WFG reality, s.r.o.
Prehľad
WFG reality, s.r.o. (IČO 50659855) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 456 901 €, čo je o 15,8 % menej ako rok predtým (542 854 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 37,3 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 2 521 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 220 188 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 245 365 € a vlastné imanie 2 022 € (miera samofinancovania 0,8 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.