HOTEL VILIAM FRAŇO s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 32 033 | 29 173 | 34 583 | 34 551 | 4 696 | 303 |
| Neobežný majetok spolu | 271 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Spolu majetok | 32 304 | 29 173 | 34 583 | 34 551 | 4 763 | 303 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 31 581 | 29 115 | 104 387 | 62 037 | 177 176 | 174 246 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -326 953 | -495 777 | -583 942 | -653 603 | -708 986 | -853 913 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -168 824 | -88 165 | -69 862 | -55 383 | -144 927 | -1 530 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 491 500 | 579 000 | 579 000 | 676 500 | 676 500 | 676 500 |
| Vlastné imanie spolu | 723 | 58 | -69 804 | -27 486 | -172 413 | -173 943 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 248 430 | 277 124 | 473 730 | 549 640 | 594 792 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -167 134 | -86 430 | -67 174 | -51 801 | -137 555 | -847 |
| EBITDA | -165 368 | -86 159 | -67 174 | -51 801 | -137 555 | -847 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -168 824 | -88 165 | -69 862 | -55 383 | -141 087 | -1 190 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -168 824 | -88 165 | -69 862 | -55 383 | -144 927 | -1 530 |
| Osobné náklady | 285 586 | 306 652 | 379 117 | 415 682 | 529 429 | 0 |
| Odpisy | 1 766 | 271 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: HOTEL VILIAM FRAŇO s.r.o.
Prehľad
HOTEL VILIAM FRAŇO s.r.o. (IČO 50659995) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 1 530 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-173 943 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.