Gemer Trading s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Vlastné imanie sa znížilo o 51 350 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 265 788 | 368 811 | 388 743 | 322 404 | 326 104 |
| Neobežný majetok spolu | 483 064 | 365 433 | 362 759 | 341 093 | 306 683 |
| Spolu majetok | 748 852 | 734 244 | 751 502 | 663 497 | 632 787 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 227 507 | 220 631 | 240 074 | 165 782 | 176 589 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 15 783 | 24 497 | 69 764 | 67 578 | 73 866 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 8 713 | 45 267 | -2 185 | 6 288 | 9 833 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 491 849 | 438 849 | 438 849 | 418 849 | 367 499 |
| Vlastné imanie spolu | 521 345 | 513 613 | 511 428 | 497 715 | 456 198 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 396 690 | 357 094 | 309 134 | 258 297 | 258 082 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 17 831 | 65 382 | 8 334 | 19 671 | 20 559 |
| EBITDA | 51 552 | 96 225 | 49 909 | 44 486 | 49 783 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 11 239 | 57 618 | -2 185 | 8 208 | 12 628 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 8 713 | 45 267 | -2 185 | 6 288 | 9 833 |
| Osobné náklady | 1 127 | 1 127 | 1 127 | 1 135 | 1 135 |
| Odpisy | 33 721 | 30 843 | 41 575 | 24 815 | 29 224 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Gemer Trading s.r.o.
Prehľad
Gemer Trading s.r.o. (IČO 50667181) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Rimavská Sobota. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zemné práce (SK NACE 4312). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 258 082 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 10,2 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 833 € (3,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 135 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 632 787 € a vlastné imanie 456 198 € (miera samofinancovania 72,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.