MANDUCH s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 9 941 € (16 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 143 418 | 311 825 | 332 542 | 469 942 | 780 710 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 425 | 18 117 | 29 946 | 10 681 | 58 473 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 4 628 | 17 839 | 52 454 | 53 194 |
| Spolu majetok | 108 510 | 105 648 | 235 221 | 256 310 | 349 428 |
| Záväzky spolu | 97 275 | 77 497 | 181 124 | 186 863 | 231 449 |
| Vlastné imanie spolu | 11 235 | 28 151 | 54 097 | 69 447 | 117 979 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 4 000 | 0 | 9 941 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MANDUCH s.r.o.
Prehľad
MANDUCH s.r.o. (IČO 50680838) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Ludanice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 780 710 €, čo je o 66,1 % viac ako rok predtým (469 942 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 52,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 58 473 € (7,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 87 686 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 349 428 € a vlastné imanie 117 979 € (miera samofinancovania 33,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.