LEONTYNE s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 985 680 | 1 372 274 | 681 639 | 1 348 413 | 80 483 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 52 776 | 6 825 | -89 789 | 4 284 | 39 856 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 9 243 | 62 019 | 68 844 | -20 944 | -16 660 |
| Spolu majetok | 535 027 | 795 242 | 388 664 | 229 524 | 244 602 |
| Záväzky spolu | 468 008 | 721 398 | 404 609 | 241 184 | 216 406 |
| Vlastné imanie spolu | 67 019 | 73 844 | -15 945 | -11 660 | 28 196 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LEONTYNE s. r. o.
Prehľad
LEONTYNE s. r. o. (IČO 50682474) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 80 483 €, čo je o 94,0 % menej ako rok predtým (1 348 413 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 31,9 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 39 856 € (49,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 16 296 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 244 602 € a vlastné imanie 28 196 € (miera samofinancovania 11,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.