Kollár Gyuri s.r.o.Aktívna

IČO 50684159Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2017Marcelová

Finančný prehľad

18 000 €-0,2%
Tržby 2025
+0,7%
Priemerný ročný rast 2020–2025
05 tis.10 tis.15 tis.20 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
05 tis.10 tis.15 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 3825 7445 6525 9508 01311 095
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok5 3825 7445 6525 9508 01311 095
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu154492175344615648
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov73022825201291 898
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-502242251291 7923 049
Fondy a ostatné vlastné imanie———477477500
Vlastné imanie spolu5 2285 2525 4775 6067 39810 447
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)17 34513 60817 39718 02018 02918 000
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-3971163753002 2583 505
EBITDA-3971163753002 2583 505
Výsledok hospodárenia pred zdanením-502242651782 1323 389
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-502242251291 7923 049
Osobné náklady1 2131 2131 2121 2131 2131 213
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Rovnaký odbor v obci Marcelová

Zhrnutie: Kollár Gyuri s.r.o.

Prehľad

Kollár Gyuri s.r.o. (IČO 50684159) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Marcelová. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 18 000 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 0,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 049 € (16,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 213 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 11 095 € a vlastné imanie 10 447 € (miera samofinancovania 94,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Kollár Gyuri s.r.o. – IČO 50684159 — icoprofil.sk