Konwerz, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 54 354 | 55 826 | 55 460 | 29 448 | 13 662 | 10 356 |
| Neobežný majetok spolu | 120 320 | 117 045 | 113 771 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 174 674 | 172 871 | 169 231 | 29 448 | 13 662 | 10 356 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 168 337 | 168 368 | 164 628 | 22 225 | 6 268 | 1 349 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 915 | 1 337 | -496 | -398 | 2 224 | 2 394 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 422 | -1 834 | 99 | 2 621 | 170 | 1 613 |
| Vlastné imanie spolu | 6 337 | 4 503 | 4 603 | 7 223 | 7 394 | 9 007 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 12 230 | 8 180 | 49 710 | 42 690 | 22 400 | 49 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 625 | -1 409 | 226 | 3 034 | 606 | 2 070 |
| EBITDA | 3 900 | 1 866 | 3 501 | 116 804 | 606 | 2 070 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 543 | -1 811 | 130 | 2 928 | 510 | 1 953 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 422 | -1 834 | 99 | 2 621 | 170 | 1 613 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 3 275 | 3 275 | 3 275 | 113 770 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Konwerz, s. r. o.
Prehľad
Konwerz, s. r. o. (IČO 50690795) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných elektrických zariadení (SK NACE 2790).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 49 000 €, čo je o 119 % viac ako rok predtým (22 400 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 32,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 613 € (3,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 356 € a vlastné imanie 9 007 € (miera samofinancovania 87,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.