LOWA, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 12 695 | 19 273 | 33 146 | 31 697 | 27 105 | 20 604 |
| Neobežný majetok spolu | 267 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 12 962 | 19 273 | 33 146 | 31 697 | 27 105 | 20 604 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 432 | 2 061 | 18 726 | 14 471 | 16 820 | 4 497 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 500 | 5 500 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 3 183 | 6 029 | 5 683 | 8 920 | 11 726 | 4 785 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 847 | 5 683 | 3 237 | 2 806 | -6 941 | 5 822 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | — | — | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 11 530 | 17 212 | 14 420 | 17 226 | 10 285 | 16 107 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 19 830 | 24 894 | 32 339 | 28 512 | 29 279 | 42 028 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 507 | 6 805 | 5 640 | 5 116 | -5 338 | 6 885 |
| EBITDA | 3 965 | 7 072 | 5 640 | 5 116 | -5 338 | 6 885 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 370 | 6 715 | 3 915 | 3 347 | -6 601 | 6 162 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 847 | 5 683 | 3 237 | 2 806 | -6 941 | 5 822 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 458 | 267 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 6 029 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LOWA, s.r.o.
Prehľad
LOWA, s.r.o. (IČO 50690965) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 42 028 €, čo je o 43,5 % viac ako rok predtým (29 279 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 16,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 822 € (13,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 20 604 € a vlastné imanie 16 107 € (miera samofinancovania 78,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.