DOM SNOV s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 255 400 | 350 347 | 359 875 | 319 903 | 174 465 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 15 280 | 2 322 | 1 497 | 7 206 | 6 113 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -31 185 | -15 906 | -13 584 | -12 087 | -4 880 |
| Spolu majetok | 245 458 | 423 814 | 459 396 | 622 619 | 524 146 |
| Záväzky spolu | 256 363 | 432 398 | 466 483 | 622 500 | 517 913 |
| Vlastné imanie spolu | -10 905 | -8 584 | -7 087 | 119 | 6 233 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DOM SNOV s.r.o.
Prehľad
DOM SNOV s.r.o. (IČO 50691180) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 174 465 €, čo je o 45,5 % menej ako rok predtým (319 903 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 95,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 113 € (3,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 52 667 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 524 146 € a vlastné imanie 6 233 € (miera samofinancovania 1,2 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.