Soft Cell, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | — | 375 | 930 | 156 930 | 72 267 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | -85 | 30 | 4 972 | 365 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -2 355 | -2 355 | -2 440 | -2 410 | 2 313 |
| Spolu majetok | 271 | 196 | 216 | 24 010 | 113 490 |
| Záväzky spolu | 2 626 | 2 636 | 2 626 | 16 448 | 56 563 |
| Vlastné imanie spolu | -2 355 | -2 440 | -2 410 | 7 562 | 56 927 |
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Soft Cell, s. r. o.
Prehľad
Soft Cell, s. r. o. (IČO 50693280) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 72 267 €, čo je o 53,9 % menej ako rok predtým (156 930 €). Od roku 2020 do roku 2023 tržby rástli v priemere o 478 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2023 bol 365 € (0,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 113 490 € a vlastné imanie 56 927 € (miera samofinancovania 50,2 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.