KOVOZVAR-spol s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 74 999 € (92 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2024
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 487 565 | 1 106 023 | 1 703 855 | 1 334 763 | 328 911 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -4 272 | 138 328 | 128 163 | -78 304 | -164 922 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 33 069 | 297 | 31 625 | 159 788 | 6 485 |
| Spolu majetok | 197 707 | 340 195 | 1 101 544 | 1 394 621 | 1 073 847 |
| Záväzky spolu | 148 410 | 181 070 | 921 256 | 1 292 637 | 1 211 784 |
| Vlastné imanie spolu | 49 297 | 159 125 | 180 288 | 101 984 | -137 937 |
| Vypočítané dividendy | — | 28 500 | 107 000 | 0 | 74 999 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: KOVOZVAR-spol s.r.o.
Prehľad
KOVOZVAR-spol s.r.o. (IČO 50694189) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Vlkanová. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 328 911 €, čo je o 75,4 % menej ako rok predtým (1 334 763 €). Od roku 2020 do roku 2024 tržby klesali v priemere o 9,4 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2024). Rok 2024 skončil stratou 164 922 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2024 boli 134 022 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2024 záporné (-137 937 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.