RAWACON s.r.o.Aktívna

IČO 50698214Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2017Poprad

Finančný prehľad

487 578 €-27,7%
Tržby 2025
-19,5%
Priemerná ročná zmena 2021–2025
0500 tis.1 mil.1,5 mil.20212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 217 086 € (100 % z rozdeliteľného zisku).

História
2025217 086 €
2024275 270 €
2023230 290 €
2022480 255 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0250 tis.500 tis.750 tis.20212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2021–2025
20212022202320242025
Tržby (čistý obrat)1 160 841651 512770 317674 788487 578
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie480 255230 290275 270217 086133 473
Výsledok hospodárenia minulých rokov00000
Spolu majetok612 181381 134316 095276 539291 791
Záväzky spolu121 926140 84430 82549 453148 318
Vlastné imanie spolu490 255240 290285 270227 086143 473
Vypočítané dividendy—480 255230 290275 270217 086

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: RAWACON s.r.o.

Prehľad

RAWACON s.r.o. (IČO 50698214) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Poprad. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 487 578 €, čo je o 27,7 % menej ako rok predtým (674 788 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 19,5 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 133 473 € (27,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 58 777 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 291 791 € a vlastné imanie 143 473 € (miera samofinancovania 49,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

RAWACON s.r.o. – IČO 50698214 — icoprofil.sk