EB Zoom, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 32 231 | 31 142 | 31 205 | 30 565 | 29 762 | 29 118 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 32 329 | 31 227 | 31 290 | 30 616 | 29 762 | 29 118 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 644 | 2 161 | 884 | 204 | 531 | 542 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 5 817 | 23 185 | 23 566 | 24 906 | 24 913 | 23 731 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 17 386 | 381 | 1 340 | 6 | -1 182 | -655 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 482 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 28 685 | 29 066 | 30 406 | 30 412 | 29 231 | 28 576 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 21 540 | 2 980 | 3 380 | 960 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 20 475 | 526 | 1 688 | 113 | -734 | -202 |
| EBITDA | 20 475 | 526 | 1 688 | 113 | -734 | -202 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 20 419 | 458 | 1 574 | 6 | -842 | -315 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 17 386 | 381 | 1 340 | 6 | -1 182 | -655 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: EB Zoom, s.r.o.
Prehľad
EB Zoom, s.r.o. (IČO 50698907) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 655 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 29 118 € a vlastné imanie 28 576 € (miera samofinancovania 98,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.