VOJTAS SERVIS s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 11 848 | 2 000 | 626 | 0 | 223 020 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -559 | -8 669 | -5 715 | -5 900 | 6 356 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 18 225 | 17 666 | 8 997 | 3 282 | -2 618 |
| Spolu majetok | 26 533 | 15 424 | 9 696 | 2 725 | 105 410 |
| Záväzky spolu | 3 867 | 1 427 | 1 414 | 343 | 96 672 |
| Vlastné imanie spolu | 22 666 | 13 997 | 8 282 | 2 382 | 8 738 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: VOJTAS SERVIS s. r. o.
Prehľad
VOJTAS SERVIS s. r. o. (IČO 50700553) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Zákamenné. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných elektrických zariadení (SK NACE 2790). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 223 020 €. Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 108 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 356 € (2,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 105 410 € a vlastné imanie 8 738 € (miera samofinancovania 8,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.