Team Vision s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 63 628 | 291 647 | 353 892 | 395 548 | 261 853 | 166 057 |
| Neobežný majetok spolu | 153 539 | 200 026 | 154 169 | 177 081 | 301 341 | 348 895 |
| Spolu majetok | 217 167 | 491 673 | 508 061 | 572 629 | 563 194 | 514 952 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 170 595 | 434 759 | 437 688 | 444 460 | 435 935 | 389 500 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 23 310 | 29 172 | 40 514 | 53 972 | 111 770 | 110 859 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 862 | 11 342 | 13 459 | 57 797 | -911 | -1 807 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 11 400 | 11 400 | 11 400 | 11 400 | 11 400 | 11 400 |
| Vlastné imanie spolu | 46 572 | 56 914 | 70 373 | 128 169 | 127 259 | 125 452 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 50 914 | 107 477 | 47 345 | 25 952 | 95 470 | 65 070 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 14 704 | 20 562 | 24 552 | 86 481 | 22 962 | 19 099 |
| EBITDA | 56 072 | 69 425 | 93 629 | 137 950 | 80 255 | 107 221 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 8 975 | 14 490 | 16 943 | 73 563 | 1 009 | 113 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 862 | 11 342 | 13 459 | 57 797 | -911 | -1 807 |
| Osobné náklady | 2 317 | 17 552 | 31 676 | 32 322 | 36 740 | 52 833 |
| Odpisy | 41 368 | 48 863 | 69 077 | 51 469 | 57 293 | 88 122 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 1 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: Team Vision s.r.o.
Prehľad
Team Vision s.r.o. (IČO 50701321) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Terchová. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: chov oviec a kôz (SK NACE 0145). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 65 070 €, čo je o 31,8 % menej ako rok predtým (95 470 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,0 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 1 807 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 52 833 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 514 952 € a vlastné imanie 125 452 € (miera samofinancovania 24,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.