REALTHERM Rožňava s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 43 513 | 132 255 | 288 766 | 388 834 | 501 050 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -9 193 | -51 945 | -906 | 26 733 | 103 060 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 3 519 | -5 674 | -57 619 | -58 524 | -33 126 |
| Spolu majetok | 1 950 594 | 2 013 894 | 1 932 425 | 1 840 302 | 1 890 108 |
| Záväzky spolu | 1 806 174 | 1 821 419 | 1 740 855 | 1 621 998 | 1 568 743 |
| Vlastné imanie spolu | 144 420 | 192 475 | 191 570 | 218 304 | 321 365 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: REALTHERM Rožňava s.r.o.
Prehľad
REALTHERM Rožňava s.r.o. (IČO 50707973) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Rožňava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba plastových dosiek, fólií, hadíc a profilov (SK NACE 2221). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 250 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 501 050 €, čo je o 28,9 % viac ako rok predtým (388 834 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 84,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 103 060 € (20,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 168 652 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 890 108 € a vlastné imanie 321 365 € (miera samofinancovania 17,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.