MAXIN´S Quality Services, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 733 592 € (30 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 10 539 056 | 16 989 040 | 20 106 911 | 23 463 137 | 18 339 589 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 706 590 | 1 140 832 | 292 239 | 916 990 | 716 637 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 440 954 | 706 493 | 1 233 746 | 1 493 981 | 1 677 379 |
| Spolu majetok | 2 521 263 | 4 808 910 | 5 197 460 | 4 717 283 | 4 526 510 |
| Záväzky spolu | 1 364 946 | 2 943 829 | 3 659 783 | 2 294 877 | 2 118 512 |
| Vlastné imanie spolu | 1 155 794 | 1 855 575 | 1 534 235 | 2 419 221 | 2 402 266 |
| Vypočítané dividendy | — | 441 051 | 613 579 | 32 004 | 733 592 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok19
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: MAXIN´S Quality Services, s. r. o.
Prehľad
MAXIN´S Quality Services, s. r. o. (IČO 50717731) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 100 – 149 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 7 500 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 18 339 589 €, čo je o 21,8 % menej ako rok predtým (23 463 137 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 14,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 716 637 € (3,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 213 871 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 526 510 € a vlastné imanie 2 402 266 € (miera samofinancovania 53,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.