HYPERION COMPANY s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 961 € (30 % z rozdeliteľného zisku).
Nízka spoľahlivosť: v tom istom roku sa časť nerozdeleného zisku presunula do fondov alebo základného imania, prípadne bol splatený vklad — presná výška dividend nie je jasná, uvádzame nižší odhad.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 742 | 414 | 463 | 68 319 | 8 384 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 9 192 | 9 192 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 742 | 9 606 | 9 655 | 68 319 | 8 384 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 585 | 9 354 | 9 341 | 58 904 | 21 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -16 724 | -6 097 | -4 001 | -5 940 | 1 386 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 11 807 | 95 | -1 939 | 9 101 | -91 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 74 | 1 254 | 1 254 | 1 254 | 2 068 |
| Vlastné imanie spolu | 157 | 252 | 314 | 9 415 | 8 363 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 795 | 238 | 140 | 62 142 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 13 014 | 1 300 | -491 | 11 288 | 0 |
| EBITDA | 13 014 | 4 039 | -491 | 14 276 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 11 807 | 95 | -1 939 | 9 101 | -91 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 11 807 | 95 | -1 939 | 9 101 | -91 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 2 739 | 0 | 2 988 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 961 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: HYPERION COMPANY s.r.o.
Prehľad
HYPERION COMPANY s.r.o. (IČO 50718843) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Dargovských hrdinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 91 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 8 384 € a vlastné imanie 8 363 € (miera samofinancovania 99,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.