AZ media s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 18 139 | 28 021 | 30 073 | 35 088 | 32 278 | 45 301 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 18 139 | 28 021 | 30 073 | 35 088 | 32 278 | 45 301 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 10 125 | 18 489 | 19 487 | 23 179 | 18 214 | 27 020 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 229 | 3 015 | 4 531 | 5 585 | 6 907 | 10 035 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 785 | 1 517 | 1 055 | 1 324 | 2 157 | 3 246 |
| Vlastné imanie spolu | 8 014 | 9 532 | 10 586 | 11 909 | 14 064 | 18 281 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 49 624 | 38 255 | 44 187 | 40 547 | 45 951 | 43 627 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 442 | 1 923 | 1 371 | 1 707 | 2 692 | 3 763 |
| EBITDA | 3 442 | 1 923 | 1 371 | 1 707 | 2 692 | 3 763 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 277 | 1 792 | 1 241 | 1 557 | 2 537 | 3 607 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 785 | 1 517 | 1 055 | 1 324 | 2 157 | 3 246 |
| Osobné náklady | 6 235 | 7 237 | 5 053 | 6 669 | 4 648 | 4 850 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AZ media s.r.o.
Prehľad
AZ media s.r.o. (IČO 50729551) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bánov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 43 627 €, čo je o 5,1 % menej ako rok predtým (45 951 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 2,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 246 € (7,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 850 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 45 301 € a vlastné imanie 18 281 € (miera samofinancovania 40,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.