NA PARE s.r.o.Aktívna

IČO 50730886Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2017Bratislava - mestská časť Ružinov

Finančný prehľad

140 578 €-52,6%
Tržby 2026
+15,4%
Priemerný ročný rast 2022–2026
0100 tis.200 tis.300 tis.20222023202420252026

Finančné ukazovatele

2026
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.300 tis.20222023202420252026
Prehľad účtovných závierok2022–2026
20222023202420252026
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu40 764103 891147 865211 99363 884
Neobežný majetok spolu14 06216 40016 62910 48135 409
Spolu majetok54 826120 291164 494222 47499 293
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu50 593112 867236 960279 50092 349
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-28 967-7672 423-77 4660
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)28 2003 191-79 88915 4401 944
Vlastné imanie spolu4 2337 424-72 466-57 0266 944
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)79 403218 241253 064296 557140 578
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti36 9747 009-71 76524 37413 611
EBITDA37 91110 971-65 89130 52230 756
Výsledok hospodárenia pred zdanením34 1454 443-79 88917 7332 904
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie28 2003 191-79 88915 4401 944
Osobné náklady055 83077 99463 65417 249
Odpisy9373 9625 8746 14817 145
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: NA PARE s.r.o.

Prehľad

NA PARE s.r.o. (IČO 50730886) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2026 boli 140 578 €, čo je o 52,6 % menej ako rok predtým (296 557 €). Od roku 2022 do roku 2026 tržby rástli v priemere o 15,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2026 bol 1 944 € (1,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2026 boli 17 249 €. Ku koncu roka 2026 mala spoločnosť aktíva 99 293 € a vlastné imanie 6 944 € (miera samofinancovania 7,0 %).

Na čo upozorniť

Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2026 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

NA PARE s.r.o. – IČO 50730886 — icoprofil.sk