ATEPCOM SK, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 10 752 € (5 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 62 234 | 194 332 | 441 930 | 253 833 | 245 602 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -72 905 | 15 057 | 58 509 | 7 287 | 34 017 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 214 684 | 141 779 | 156 835 | 215 344 | 211 879 |
| Spolu majetok | 214 318 | 192 599 | 251 664 | 256 028 | 269 991 |
| Záväzky spolu | 67 039 | 30 263 | 30 820 | 27 897 | 18 595 |
| Vlastné imanie spolu | 147 279 | 162 336 | 220 844 | 228 131 | 251 396 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 752 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ATEPCOM SK, s.r.o.
Prehľad
ATEPCOM SK, s.r.o. (IČO 50732501) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Kriváň. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: murovanie a murárske práce (SK NACE 4391). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 245 602 €, čo je o 3,2 % menej ako rok predtým (253 833 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 27,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 34 017 € (13,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 23 310 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 269 991 € a vlastné imanie 251 396 € (miera samofinancovania 93,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.