BENU SK 85, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2026Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2026
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 223 650 | 210 528 | 222 692 | 201 966 | 205 309 | 189 333 |
| Neobežný majetok spolu | 677 061 | 594 291 | 511 363 | 429 843 | 348 827 | 279 109 |
| Spolu majetok | 904 426 | 808 880 | 740 670 | 647 667 | 562 219 | 479 205 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 822 981 | 710 275 | 626 115 | 525 360 | 443 001 | 313 780 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -31 969 | -35 573 | -38 396 | -72 900 | -65 061 | -61 343 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -3 586 | -2 822 | -34 049 | 8 207 | 3 869 | 46 268 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 112 000 | 132 000 | 182 000 | 182 000 | 175 410 | 175 500 |
| Vlastné imanie spolu | 81 445 | 98 605 | 114 555 | 122 307 | 119 218 | 165 425 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 091 641 | 1 335 184 | 1 315 109 | 1 238 341 | 1 314 308 | 1 453 872 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 742 | 3 504 | 2 497 | 17 138 | 20 608 | 21 063 |
| EBITDA | 68 589 | 86 501 | 85 425 | 99 207 | 101 625 | 101 223 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 531 | 4 | -23 985 | 12 984 | 15 617 | 16 900 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -3 586 | -2 822 | -34 049 | 8 207 | 3 869 | 46 268 |
| Osobné náklady | 141 653 | 152 368 | 174 356 | 177 762 | 191 150 | 224 539 |
| Odpisy | 64 847 | 82 997 | 82 928 | 82 069 | 81 017 | 80 160 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2026 Úč POD · 12 str.
- 2026 Úč POD
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: BENU SK 85, s. r. o.
Prehľad
BENU SK 85, s. r. o. (IČO 50739425) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s farmaceutickými výrobkami (SK NACE 4773). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2026 boli 1 453 872 €, čo je o 10,6 % viac ako rok predtým (1 314 308 €). Od roku 2021 do roku 2026 tržby rástli v priemere o 5,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2026). Zisk po zdanení za rok 2026 bol 46 268 € (3,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2026 boli 224 539 €. Ku koncu roka 2026 mala spoločnosť aktíva 479 205 € a vlastné imanie 165 425 € (miera samofinancovania 34,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.