Ing. Ružena Straková, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 144 880 | 161 140 | 310 250 | 330 294 | 472 571 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 113 375 | -86 110 | 98 474 | -22 264 | 466 986 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 294 670 | 408 045 | 321 935 | 503 603 | 482 812 |
| Spolu majetok | 512 476 | 863 480 | 1 831 424 | 2 132 569 | 2 101 398 |
| Záväzky spolu | 98 931 | 536 045 | 1 405 515 | 1 645 730 | 1 146 100 |
| Vlastné imanie spolu | 413 545 | 327 435 | 425 909 | 486 839 | 955 298 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: Ing. Ružena Straková, s. r. o.
Prehľad
Ing. Ružena Straková, s. r. o. (IČO 50742094) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Piešťany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 472 571 €, čo je o 43,1 % viac ako rok predtým (330 294 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 16,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 466 986 € (98,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 49 974 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 101 398 € a vlastné imanie 955 298 € (miera samofinancovania 45,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.