RB TRANSPORT s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 287 055 | 313 755 | 330 358 | 508 754 | 586 926 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 58 773 | 64 344 | 70 610 | 52 905 | 88 030 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 217 783 | 276 557 | 340 901 | 416 046 | 468 952 |
| Spolu majetok | 565 376 | 446 225 | 480 065 | 589 987 | 640 132 |
| Záväzky spolu | 251 420 | 67 924 | 31 154 | 83 636 | 45 750 |
| Vlastné imanie spolu | 313 956 | 378 301 | 448 911 | 506 351 | 594 382 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: RB TRANSPORT s. r. o.
Prehľad
RB TRANSPORT s. r. o. (IČO 50754017) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Ruskovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 34 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 586 926 €, čo je o 15,4 % viac ako rok predtým (508 754 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 88 030 € (15,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 51 683 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 640 132 € a vlastné imanie 594 382 € (miera samofinancovania 92,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.