Galandov majer s.r.o.Aktívna

IČO 50754386Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2017Banská Bystrica

Finančný prehľad

0 €
Tržby 2025
0202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
02 tis.4 tis.6 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu4 1614 8924 6284 5384 4424 005
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok4 1614 8924 6284 5384 4424 005
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu01 0001 0001 1801 7001 885
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-572-839-1 108-1 372-1 642-2 258
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-267-269-264-270-616-622
Vlastné imanie spolu4 1613 8923 6283 3582 7422 120
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)000000
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-180-180-180-180-180-185
EBITDA-180-180-180-180-180-185
Výsledok hospodárenia pred zdanením-267-269-264-270-276-282
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-267-269-264-270-616-622
Osobné náklady000000
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Galandov majer s.r.o.

Prehľad

Galandov majer s.r.o. (IČO 50754386) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 622 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 005 € a vlastné imanie 2 120 € (miera samofinancovania 52,9 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Galandov majer s.r.o. – IČO 50754386 — icoprofil.sk