ZVS technology, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 16 138 | 634 978 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -701 | -2 945 | -5 181 | -94 194 | -13 820 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -36 815 | -37 516 | -40 461 | -45 642 | -139 836 |
| Spolu majetok | 51 620 | 48 774 | 45 448 | 56 550 | 302 815 |
| Záväzky spolu | 84 136 | 84 235 | 86 090 | 191 386 | 451 471 |
| Vlastné imanie spolu | -32 516 | -35 461 | -40 642 | -134 836 | -148 656 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ZVS technology, s.r.o.
Prehľad
ZVS technology, s.r.o. (IČO 50754793) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Dubnica nad Váhom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 634 978 €, čo je o 3 835 % viac ako rok predtým (16 138 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 13 820 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 440 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-148 656 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.