JFAMILY s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 350 | 2 581 | 12 713 | 38 544 | 8 680 | 12 128 |
| Neobežný majetok spolu | 43 671 | 40 946 | 53 234 | 64 144 | 65 475 | 45 804 |
| Spolu majetok | 54 177 | 49 683 | 72 103 | 108 844 | 80 311 | 64 088 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 137 652 | 165 755 | 190 448 | 227 020 | 227 909 | 230 907 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -52 020 | -88 624 | -121 284 | -123 661 | -123 588 | -153 113 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -36 604 | -32 661 | -2 377 | 74 | -29 523 | -19 313 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 149 | 213 | 316 | 411 | 513 | 607 |
| Vlastné imanie spolu | -83 475 | -116 072 | -118 345 | -118 176 | -147 598 | -166 819 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 58 743 | 54 965 | 87 102 | 154 317 | 108 434 | 92 253 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -36 515 | -32 569 | -2 281 | 191 | -29 417 | -18 261 |
| EBITDA | -24 554 | -18 761 | 14 431 | 16 114 | -10 121 | 1 409 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -36 604 | -32 661 | -2 377 | 74 | -29 508 | -18 353 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -36 604 | -32 661 | -2 377 | 74 | -29 523 | -19 313 |
| Osobné náklady | 13 582 | 13 682 | 22 554 | 21 204 | 22 663 | 21 135 |
| Odpisy | 11 961 | 13 808 | 16 712 | 15 923 | 19 296 | 19 670 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: JFAMILY s.r.o.
Prehľad
JFAMILY s.r.o. (IČO 50755293) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Ličartovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby pohostinstiev (SK NACE 5630). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 92 253 €, čo je o 14,9 % menej ako rok predtým (108 434 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,4 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 19 313 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 21 135 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-166 819 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.