PAVAGRO s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 527 036 | 885 747 | 1 143 266 | 1 217 817 | 1 243 354 | 1 489 805 |
| Neobežný majetok spolu | 335 450 | 355 065 | 400 962 | 392 116 | 535 867 | 706 781 |
| Spolu majetok | 862 906 | 1 240 970 | 1 544 630 | 1 610 400 | 1 779 669 | 2 197 998 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 375 781 | 395 747 | 398 490 | 246 643 | 246 689 | 307 460 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 310 691 | 482 125 | 840 223 | 1 140 640 | 1 358 256 | 1 527 280 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 171 434 | 358 098 | 300 917 | 217 617 | 169 024 | 298 877 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 487 125 | 845 223 | 1 146 140 | 1 363 757 | 1 532 780 | 1 831 657 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 463 485 | 1 052 566 | 888 914 | 572 234 | 608 044 | 709 781 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 217 994 | 453 906 | 387 385 | 275 037 | 188 449 | 354 947 |
| EBITDA | 256 488 | 528 942 | 472 853 | 360 039 | 278 299 | 440 094 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 217 459 | 453 417 | 386 693 | 275 528 | 214 177 | 373 927 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 171 434 | 358 098 | 300 917 | 217 617 | 169 024 | 298 877 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 714 |
| Odpisy | 38 494 | 75 036 | 85 468 | 85 002 | 89 850 | 85 147 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: PAVAGRO s.r.o.
Prehľad
PAVAGRO s.r.o. (IČO 50757253) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Jesenské. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien (SK NACE 0111). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 709 781 €, čo je o 16,7 % viac ako rok predtým (608 044 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 298 877 € (42,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 5 714 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 197 998 € a vlastné imanie 1 831 657 € (miera samofinancovania 83,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.