REDOS Stavebné centrum s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 3 428 330 | 4 519 385 | 4 693 408 | 6 337 930 | 7 033 773 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 36 497 | 42 008 | 23 694 | 65 140 | 70 613 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 41 391 | 76 063 | 115 970 | 138 479 | 200 362 |
| Spolu majetok | 1 445 295 | 2 771 982 | 3 497 094 | 3 699 791 | 4 017 071 |
| Záväzky spolu | 789 246 | 1 574 908 | 1 876 326 | 2 013 884 | 2 251 784 |
| Vlastné imanie spolu | 655 066 | 1 197 074 | 1 620 768 | 1 685 907 | 1 756 520 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: REDOS Stavebné centrum s.r.o.
Prehľad
REDOS Stavebné centrum s.r.o. (IČO 50758837) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Čadca. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami (SK NACE 4683). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 4 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 1 075 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 7 033 773 €, čo je o 11,0 % viac ako rok predtým (6 337 930 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 16,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 70 613 € (1,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 576 554 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 017 071 € a vlastné imanie 1 756 520 € (miera samofinancovania 43,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.