MasterSoft, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 46 981 € (71 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 36 868 | 76 701 | 77 851 | 81 909 | 93 160 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 30 916 | 51 591 | 39 018 | 42 464 | 145 023 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 46 | 46 | 4 365 | 23 921 | 19 404 |
| Spolu majetok | 77 544 | 87 789 | 59 703 | 75 671 | 172 942 |
| Záväzky spolu | 41 082 | 30 652 | 10 820 | 3 786 | 3 015 |
| Vlastné imanie spolu | 36 462 | 57 137 | 48 883 | 71 885 | 169 927 |
| Vypočítané dividendy | — | 30 916 | 47 272 | 19 462 | 46 981 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: MasterSoft, s.r.o.
Prehľad
MasterSoft, s.r.o. (IČO 50771744) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Vyšný Čaj. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 93 160 €, čo je o 13,7 % viac ako rok predtým (81 909 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 26,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 145 023 € (156 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 12 650 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 172 942 € a vlastné imanie 169 927 € (miera samofinancovania 98,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.