PROFI STAV SLOVAKIA s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 370 867 | 309 863 | 224 978 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | 0 | 45 355 | 12 037 | 467 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 45 355 | 57 392 |
| Spolu majetok | 5 000 | 5 000 | 137 892 | 114 475 | 99 410 |
| Záväzky spolu | 0 | 0 | 63 537 | 28 083 | 12 551 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 5 000 | 74 355 | 86 392 | 86 859 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PROFI STAV SLOVAKIA s.r.o.
Prehľad
PROFI STAV SLOVAKIA s.r.o. (IČO 50772759) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Hurbanovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 29 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 224 978 €, čo je o 27,4 % menej ako rok predtým (309 863 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 467 € (0,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 13 371 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 99 410 € a vlastné imanie 86 859 € (miera samofinancovania 87,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.