GenVias s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 159 792 €.
Nízka spoľahlivosť: suma prevyšuje nerozdelený zisk minulých rokov, z ktorého možno dividendy rozdeliť — pravdepodobne zlúčenie, úprava počiatočného stavu alebo chyba v závierke.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 875 695 | 932 562 | 946 104 | 944 396 | 988 451 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 142 960 | 59 027 | 92 572 | 153 372 | 156 395 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | -6 420 |
| Spolu majetok | 346 356 | 254 964 | 188 883 | 254 874 | 234 884 |
| Záväzky spolu | 195 396 | 187 937 | 88 311 | 93 502 | 76 909 |
| Vlastné imanie spolu | 150 960 | 67 027 | 100 572 | 161 372 | 157 975 |
| Vypočítané dividendy | 239 269 | 142 960 | 59 027 | 92 572 | 159 792 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: GenVias s.r.o.
Prehľad
GenVias s.r.o. (IČO 50779109) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby diagnostického zobrazovania a činnosti zdravotníckych laboratórií (SK NACE 8691). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 7 500 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 988 451 €, čo je o 4,7 % viac ako rok predtým (944 396 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 156 395 € (15,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 346 816 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 234 884 € a vlastné imanie 157 975 € (miera samofinancovania 67,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.