ABEA s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 12 169 | 23 339 | 21 706 | 21 707 | 25 773 | 37 135 |
| Neobežný majetok spolu | 9 567 | 6 067 | 16 100 | 11 217 | 6 333 | 1 316 |
| Spolu majetok | 22 736 | 30 406 | 38 806 | 33 924 | 33 106 | 39 451 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 19 875 | 24 621 | 31 684 | 31 684 | 34 710 | 25 802 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -2 366 | -2 138 | 784 | 2 123 | -2 761 | -2 761 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 227 | 2 923 | 1 338 | -4 883 | -3 843 | 11 410 |
| Vlastné imanie spolu | 2 861 | 5 785 | 7 122 | 2 240 | -1 604 | 13 649 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 129 568 | 33 957 | 36 120 | 0 | 4 016 | 94 052 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 227 | 2 998 | 1 338 | -4 883 | -3 503 | 12 887 |
| EBITDA | 6 227 | 6 498 | 3 780 | 0 | 1 380 | 17 770 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 227 | 2 998 | 1 338 | -4 883 | -3 503 | 12 677 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 227 | 2 923 | 1 338 | -4 883 | -3 843 | 11 410 |
| Osobné náklady | 3 989 | 2 755 | 272 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 6 000 | 3 500 | 2 442 | 4 883 | 4 883 | 4 883 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: ABEA s. r. o.
Prehľad
ABEA s. r. o. (IČO 50795252) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Žihárec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť (SK NACE 7722).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 94 052 €, čo je o 2 242 % viac ako rok predtým (4 016 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 6,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 11 410 € (12,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 39 451 € a vlastné imanie 13 649 € (miera samofinancovania 34,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.